نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

تعمیر و سرویس انواع جک های پارکینگی در شرق تهران

5/5 - (38 امتیاز)

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در شرق تهران

 

هرچند امروزه با پیشرفت تکنولوژی و کمک آن به بهبود زندگی انسان بسیاری از مشکلات حل شده است اما باید در نظر داشت که به هنگام استفاده از همین تکنولوژی ها هم امکان به مشکل خوردن وجود دارد و باید رویارویی با آن را یاد گرفت ، یکی از همین تکنولوژی هایی که به کمک‌ بهبود زندگی امروزه آمده است جک های پارکینگ است که به دنبال استفاده از ان امکان نقص و خرابی و در نتیجه تعمیر آن هم وجود دارد . که این خرابی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود که دسته اول شناسایی آثار فیزیکی است، که بسیار ساده می باشد و دسته دوم خرابی جک بدون برجای گذاشتن آثار فیزیکی است که موارد دسته اول عبارتند از ؛

۱- شکستگی پایه سر و ته جک

۲- ضربه خوردن درب و درنتیجه فرو رفتگی آن

۳- وجود آثار شکستگی در بازو جک

۴- ضربه خوردن یا به سرقت رفتن مدار کنترل یا برد جک پارکینگ

۵- شکستگی یا به سرقت رفتن چشمی یا فتوسل

۶- سرویس جک درب پارکینگ یا مدار کنترل به دست افراد غیر فنی .

شما مشتریان و مخاطبان گرامی که در منطقه شرق تهران سکونت دارید می توانید برای بررسی و رسیدگی سریع تر در مواجهه با هرگونه از این موارد با شماره های 09120779513 و 02177499103 تماس گرفته تا تکنسین های متخصص گروه پرشین دُر به سرعت در محل شما حاضر شوند .

 

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله تهرانپارس
تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله تهرانپارس

 

تعمیر جک پارکینگ در تهرانپارس

هنگامی که خرابی جک پارکینگ زمانی اتفاق می افتد که آثاری در ظاهر آن ایجاد نمی کند تشخیص این نقص بسیار دشوارتر خواهد بود ، که موارد این دسته عبارتند از ؛

۱-خرابی چشمی درب پارکینگ

۲- خرابی موتور بازوها و یا قطعی سیم

۳- تمام شدن باتری ریموت و یا پاک شدن کد حافظه ریموت

۴- قطع شدن برق ورودی مدار کنترل جک پارکینگ

۵- اختلال کارکرد سنسور تشخیص مانع

۶- خرابی ریموت و یا رسیور

۷- اختلال و مشکل در میکروسوئیچ . که تشخیص این دسته همانطور که گفته شد بسیار دشوار خواهد بود در چنین مواقعی شما مخاطبان گرامی که ساکن شرق تهران و تهرانپارس هستید می توانید برای صرفه جویی در زمان و سریع تر حل شدن مشکل جک پارکینگ خود با شماره های 09120779513 و 02177499103 تماس گرفته تا متخصصین گروه پرشین دُر ، در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند .

 

 

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله فرجام
تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله فرجام

تعمیر جک پارکینگ در فرجام

یکی دیگر از موارد خرابی جک پارکینگ که امکان مواجهه با آن را دارید اختلال در اختلاف دولنگه درب است که مانع درست انجام ‌دادن عمل جک می شود به این صورت که هر لنگه از درب ها به یکدیگر گیر کرده و یا درب رویی زودتر بسته می شود ، در این گونه مواقع شما باید از منو تنظیمات جک خود اختلاف زمان بسته شدن و یا باز شدن را بالا ببرید تا مشکل رفع شود ، و اگر به تازگی به این مشکل برخورده اید و قبلا این نقص وجود نداشته به دودلیل می تواند این اتفاق افتاده باشد ، که گزینه اول امکان اینکه لولای یکی از دربهای شما سفت شده باشد و به روغن کاری نیاز داشته باشد هست و گزینه دوم احتمالا موتور یکی از دربها ضعیف شده و سرعتش کم شده که در این مورد حتما باید رفع مشکل را به تعمیرکار بسپارید ، شما عزیزانی که در منطقه تهرانپارس و فرجام هستید برای تعمیر به سرعت و بی دردسر می توانید تعمیر جک پارکینگ خود را به ما بسپارید .

 

 

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله نیرو هوایی
تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله نیرو هوایی

تعمیر جک پارکینگ در نیروهوایی

به طور کلی جک های پارکینگ به سه دسته اصلی تقسیم می شوند که عبارتنداز ؛ ۱-جک پارکینگ مکانیکی ۲- جک پارکینگ هیدرولیکی ۳- جک پارکینگ زیرسطحی . که مورد اول برای درب های نسبتا سبک ‌با تردد محدودتر گزینه مناسبی است و گزینه دوم برای درب های سنگین و تردد بالا انتخاب درستی است و گزینه اخر همانطور که از نامش پیداست به طور نامرئی بوده و دارای یراق آلات و نصب پیچیده ای است و بین جک های موجود به زیبایی مشهور است . که هرگاه هریک از این نوع جک ها به مشکل برخوردند شما دوستان عزیزی که در محدوده ی شرق تهران و نیروهوایی سکونت دارید به راحتی می توانید تعمیر جک های مکانیکی ، هیدرولیکی و زیرسطحی خود را بدون هیچ نگرانی به تعمیرکاران گروه پرشین دُر بسپارید .

 

 

 

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله نارمک
تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله نارمک

تعمیر جک پارکینگ در نارمک

از قبیل مشکلات رایجی که برای موتورهای جک درب پارکینگ وجود دارد داغ کردن موتور ، کار نکردن موتور و یا با صدای بلند کار کردن موتور است ؛ که مشکل مورد اول از استاتور موتور می باشد و دلیل کار نکردن موتور احتمالا به علت قطعی یک سیم از داخل است و علت بلند کار کردن موتور ، خشک و یا از فرم خارج شدن بلبرینگ‌ها است ، یا بدنه روتور و استاتور باهم اصطکاک دارند، و یا حتی احتمال اینکه پیچ بدنه محکم نباشد بسیار بالاست و دلیل آخر درست قرار نگرفتن روتور در جای خود می باشد .
ولی جای نگرانی نیست! با همه این توضیحات طبیعتا کار فنی رو باید به اهلش سپرد، در صورت تمایل میتوانید با کارشناسان پرشین در تماس حاصل کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

 

 

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله رسالت
تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله رسالت

تعمیر جک پارکینگ رسالت

این‌ موضوع را باید در نظر بگیرید که در بسیاری از مواقعی که برای جک درب پارکینگ نقص و اشکالی به وجود می اید ما عجله داریم و زمانی که قرار است برای رفع مشکل صرف شود برایمان بسیار مهم بوده به طور مثال وقتی که شما می خواهید از پارکینگ خارج شوید درب پس از باز شدن دیگر بسته نمی شود و به دیوار چسبیده است و دسترسی شما برای خلاص کردن جک هم ناممکن است در این گونه مواقع به احتمال زیاد چشمی جک پارکینگ شما خراب شده است ، در این صورت اولین کاری که باید انجام‌ دهید تمیز کردن چشمی است ولی اگر مشکل حل نشد به کنار در رفته و دست خود را به پین جلو جک برسانید تا با ضربه آن را خارج کنید ، اگر توانستید این مراحل را به درستی انجام دهید مطمئنا درب آزاد شده و درنتیجه می توانید آن را ببندید اما ، اگر به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد و نتوانستید درب را آزاد کنید مطمئنا به یک تعمیرکار نیاز خواهید داشت که گروه پرشین دُر با خدمات خود در منطقه شرق تهران و رسالت این دسترسی و خدمات را برای شما عزیزان بسیار آسان نموده و شما به محض تماس گرفتن با شماره های 09120779513 و 02177499103 می توانید مشکلتان را مطرح کرده تا در زمان بسیار کوتاهی تعمیرکار در محل شما حاضر شود .

 

 

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله حکیمیه
تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محله حکیمیه

تعمیر جک پارکینگ در حکیمیه

یکی از مواردی که شما مخاطبین گرامی باید به ان توجه داشته باشید این است که به هنگام خرید و نصب جک پارکینگ درب ساختمانتان، کار نصب دستگاهتان را به چگونه افرادی بسپاردید زیرا افراد سود جو بسیاری هستند که بدون داشتن وجدان کاری در همان ابتدای امر ، کار نصب را به درستی انجام نمی دهند و هم شما را متقاعد می کنند که باید حتما به طور ماهیانه روی جک پارکینگ خود سرویس انجام دهید تا با مشکل جدی مواجه نشود درصورتکی که چنین کاری احتیاج نیست و فقط در صورت لزوم می توانید از یک تعمیر کار برای رفع مشکل جک پارکینگ استفاده کنید ، پس بهتر است برای جلوگیری از هزینه های اضافی مانند هزینه ایاب و ذهاب و …. شما دوستانی که در منطقه شرق تهران و حکیمیه ساکن هستید برای دریافت هرگونه خدمات مانند نصب و سرویس و تعمیر جک پارکینگ خود با گروه پرشین دُر تماس بگیرید .

 

 

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *