نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

بررسی جک پارکینگ سیماران

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

جک پارکینگی سیماران

فهرست کامل این نوشته

4.8/5 - (22 امتیاز)

استقبال شدید از جک های درب پارکینگ باعث شده است که تنوع محصولات در این شاخه بسیار زیاد باشد و در کنار برندهای خارجی، شرکت های داخلی نیز محصولات با کیفیتی را ارائه کنند. یکی از شرکت های معتبر ایرانی در زمینه تولید جک های پارکینگی شرکت سیماران می باشد. این شرکت صنايع الكترونيك در سال 1350 کار خود را شروع کرده است و دارای سابقه درخشانی در زمینه محصولات الکترونیک می باشد. یکی از دلایل موفقیت این شرکت تعامل و همکاری با شرکت های بزرگ دنیا و  دریافت تکنولوژی روز جهان می باشد. برای همین است که این شرکت توانسته است در زمان کنونی تولیدات بسیار متنوع و با کیفیتی را در شاخه الکترونیک وارد بازار کند. یکی از محصولات خوب این شرکت جک های کنترلی درب پارکینگ می باشند. مجموعه جک پارکینگ در این مطلب به صورت کامل و تخصصی به جک های تولید شده این شرکت می پردازد و مزایا و معایب آن را مرور می کند. در ادامه همراه ما باشید.

جک پارکینگی سیماران
جک پارکینگی سیماران

جک های سیماران در بازار داخلی  به خوبی مورد استقبال قرار گرفته اند و توانسته اند در کنار محصولات وارداتی رقابت خوبی داشته باشند. می توان گفت دلیل این رقابت خوب و موفق، کیفیت بالای محصولات شرکت سیماران و همچنین طراحی مناسب آنها می باشد. جک های تولیدی این شرکت درب های مختلف را با طول و وزن لنگه متفاوت پوشش می دهد و کمبودی از این نظر ندارد.

ویژگی  های جک پارکینگ سیماران

شما اگر بخواهید در رقابتی سخت مقابل برند های مطرح خارجی موفق باشید، باید در تمام جزییات به بهترین بودن فکر کنید. کاری که شرکت سیماران انجام داده است و از همان مرحله مواد اولیه لازم برای ساخت جک تا آخرین مرحله بالاترین دقت را بکار برده است. این شرکت در راستای ارائه محصول برتر از مواد اولیه با کیفیتی استفاده کرده است که باعث شده جک های تولیدی دارای استحکام و قدرت خوبی باشند. شرکت سیماران ابتدا با بهره گیری از طراحی محصولات شرکت پروتکو کار خود را در زمینه تولید جک های پارکینگ شروع کرد و ابتدا طراحی آنها را بومی سازی کرد اما موتور استفاده شده همان موتور پروتکو بود. با ادامه پیشرفت و تقویت بیشتر شرکت، در زمینه تولید موتور نیز به خود کفایی رسید و این شرکت توانست تمام  قطعات موتور و بدنه جک را به طور کامل تولید کنید. به همین خاطر است که از نظر ظاهری محصولات این شرکت، شباهت نزدیکی به جک های پروتکو ایتالا دارد.

بعد از بعد طراحی به سیستم کنترلی این جک ها بپردازیم. جایی که شرکت سیماران در محصولات خود از مدار فرمان Q70 بهره برده است. یک مدار بسیار حرفه ای و دقیق که به خوبی از عهده کار برآمده است و قابلیت تنظیمات مختلف از جمله  باز و بسته شدن درب ها به صورت نوبتی و دوتایی را ایجاد می کند. شما این مدار فرمان می توانید خطاهای موجود در عملکرد جک پارکینگی سیماران را همراه با کد آن دریافت  کنید و به برطرف کردن خطا اقدام نمایید. از دیگر ویژگی های مهم این جک می توان به قابلیت تغییر میزان حساسیت به موانع، اشاره کرد. این قابلیت باعث می شود از بوجود آمدن اتفاقات ناگوار مالی و جانی جلوگیری شود.

طراحی جک پارکینگ سیماران
طراحی جک پارکینگ سیماران

انواع جک پارکینگی سیماران

همانطور که شکرت های قدرتمند دنیا در زمینه تولید جک پارکینگی تنوع محصولات گسترده ای دارند و این جک ها را با قدرت های متفاوت به بازار عرضه می کنند، شرکت سیماران نیز برای پاسخگویی به انواع نیاز ها در زمینه خرید جک پارکینگی، محصولات خود را در چند گروه و دسته به بازار ارائه کرده است. این شرکت جک های تولیدی خود را با نام فراز و در سه گروه اصلی S و V و P تولید کرده است که در مرحله بعدی هر کدام از این گروه ها دارای ویژگی های خاص و مشخصی می باشند و عملکرد متفاوتی را ارائه می کنند.

این شرکت در کنار تولیدات با کیفیت خود، ویژگی  قیمت مناسب را نیز به همراه دارد. چرا که به خاطر وضعیت داری و تغییرات قیمتی کالاهای وارداتی، برندهای ایتالیایی و خارجی دچار رشد قیمت های بالایی شدند.  اما جک های شرکت سیماران با کیفیت خوب، از قیمت مناسبی نیز برخوردارند که این ویژگی در شرایط کنونی بسیار با ارزش می باشد.

جک پارکینگی فراز S سیماران

یکی از گروه های اصلی و پرفروش جک پارکینگ سیماران، جک فرازS  سیمارن می باشد. این جک نیز در دو کد و شناسه S4 و S6 تولید می شود. این دو مدل برای جابجایی درب های متوسط و بزرگ استفاده می شوند. جک مدل S4 قابلیت جابجایی درب هایی با طول 3 متر را دارا می باشد و جک پارکینگی فراز مدل S6 می تواند درب هایی به طول 4.5 متر را برای شما باز و بسته کند. این جک که می شود گفت جزء قدیمی ها و اولین محصولات شرکت سیماران در زمینه  جک پارکینگی است با توجه به دامنه ای که پوشش می دهد، بسیار پر طرفدار و پر فروش است. چرا که برای درب های سازمانی، شرکتی، کارخانه ای و ویلاهای زیبا استفاده می شود. تمام قطعات جک مدل S در داخل کشور ساخته می شود و دارای ویژگی هایی از جمله : حرکت یکنواخت، بی صدا و بدون ضربه و تکنولوژی دو سرعته می باشد. ویژگی های فنی این جک در مدل S4 به صورت زیر است:

قدرت موتور:  320 وات

ولتاژ ورودی : 230 ولت

حداکثر طول هر لنگه درب : 3 متر

حداکثر وزن هر لنگه : 320 کیلوگرم

زاویه بازشونده : 110 درجه

محدوده دمایی مناسب:  از منفی 20 تا مثبت 80 درجه

 

جک پارکینگی فراز P سیماران

گروه بعدی از تولیدات شرکت سیماران در زمینه جک های پارکینگ، جک پارکینگ فراز P می باشد. این جک یک  بازوی قدرتمند و بی نظیر است که فراتر از انتظار شما، عمل می کند. جک های گروه P در دو دسته P4 و P5 تولید می شوند. این مدل جک شرکت سیماران بیشترین شباهت را به جک های شرکت پروتکو دارند و عملکردی مشابه آنها ارائه می کنند. عددهای 4 و 5 که در کنار P آمده اند، به طول شفت جک اشاره دارند. پس هرچه این عدد بزرگتر باشد، در عریض تری را می توانید با آن جک باز و بسته کنید. عملکرد این جک ها به قدری خوب است که متخصصان و نصابان از آنها به عنوان جک هایی با عمر بالا یاد می کنند که نیاز به تعمیر جک بسیار کمی  دارند. از طرفی آنقدر مطمئن و خوب ساخته شده اند که شرکت سیماران برای این جک ها گارانتی 2 ساله را نیز لحاظ کرده است.

تفاوت  اصلی سری P با سری S در  بازوها و موتور استفاده شده می باشد که برای سری P از بازو و موتور شرکت پروتکو ایتالیا استفاده شده است. این جک نیز دارای ویژگی های کلی زیر می باشد.

قدرت موتور : 280 وات

ولتاژ ورودی: 230 ولت

حداکثر طول هر لنگه درب :  2.75 متر

حداکثر وزن هر لنگه:  300 کیلوگرم

زاویه بازشونده: 110 درجه

جک پارکینگ فراز سیماران
جک پارکینگ فراز سیماران

جک پارکینگی ریلی سیماران

خوشبختانه علاوه بر جک های معمولی و بازویی، در زمینه جک های ریلی نیز شرکت سیماران محصولات خوبی را به بازار ارائه کرده است که هم کیفیت بالایی دارند و هم عملکرد خوبی برای درب های بزرگ با طول لنگه بالا را فراهم می کنند. این جک های پارکینگی شرکت سیماران به تکنولوژی دو زمانه مجهز هستند و در هنگام باز و بسته شدن بسیار آرام و بدون ایجاد ضربه جابجا می شوند. عمر جک های ریلی مناسب و بالا می باشد و توانایی جابجایی درهای بالای یک تن را نیز دارا می باشند.

از ویژگی های مهم این جک پارکینگی می  توان به : باز و بسته شدن آرام و بی صدای درب های سنگین، کم حجم بودن، بدون نیاز به قفل برقی، اشاره کرد و دارای مشخصات فنی زیر می باشد:

قدرت موتور : 300 – 750 وات

ولتاژ ورودی : 230 ولت

وزن درب : 500 – 1800

 

قیمت جک پارکینگی سیماران

همانطور که در قسمت های قبل اشاره کردیم، این شرکت با کیفیت خوبی که در زمینه جک های پارکینیگی ارائه می دهد، از نظر قیمت بسیار مناسب است و ارزش خرید بالایی را ایجاد می کند. چرا که در داخل تولید می شود و هزینه های دلاری شامل آن نمی شود. اما جک های ایتالیایی وارد شده، مشمول قیمت دلار می شوند.

قیمت جک پارکینگی سیماران
قیمت جک پارکینگی سیماران

گارانتی جک پارکینگی سیماران

هر قدر در زمینه گارانتی شرکت های ایرانی در تمام تولیدات ضعیف هستند، شرکت سیماران جبران کرده است و با توجه به کیفیت بالای محصولات خود برای آنها گارنتی های طولانی مدت قرار داده است. در بعضی از محصولات این شرکت گارانتی کالا به حدود 30 ما می رسد که همراه با 10 سال خدمات پس از فروش نیز هست. این نشان از کیفیت بالای محصولات و خیال راحت شرکت سیماران می دهد.

 

جمع بندی جک پارکینگی سیماران

همانطور که با مجموعه جک پارکینگ همراه بودید و مشاهده کردید از نظر فنی و تکنولوژی جک های این شرکت دارای امتیازات بالایی می باشند که در کنار تنوع خوب محصولات از قدرت بالایی نیز برخوردار هستند. جک های پارکینگی شرکت سیماران به تکنولوژیهای روز دنیا مجهز هستند و از نظر ایمنی و عملکرد رقابت محصولات وارداتی می باشند. این شرکت همچنین تمام محصولات خود را در زمینه جک پارکینگی به صورت پک هایی ارائه می کند که شامل : دو عدد باز، چراغ سر درب (فلاشر جک پارکینگ)، چشم ایمنی (چشمی فتوسل جک پارکینگ)،  باکس و مرکز کنترل ، 2 عدد ریموت کنترل  و یراق آلات نصب می باشد. امیدواریم که اطلاعات خوبی از این مطلب دریافت کرده باشید و همچنان تاکید می کنیم در زمینه مشاوره و راهنمایی برای خرید، ارائه محصول و هم چنین پشتیبانی های بعدی، مجموعه جک پارکینگ در کنار شما و همراه شما می باشد.

اطلاعات بیشتر

www.indiamart.com

 

 

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

4 پاسخ

  1. افتضاح دیگه نصب نمیکنم
    پیغام خطا میده ‌. هر چی تماس گرفتیم
    پاسخگو نبودن ..یک سال شده که کیفیت لون خراب شده .الان رفتیم شکایت کردیم از شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *