نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

بررسی کامل جک پارکینگ ایتالیایی

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

جک پارکینگ ایتالیایی

فهرست کامل این نوشته

امتیاز دهید post

در میان درب های کنترلی جک های پارکینیگی از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است. چرا که در مجموعه های تفریحی، رستوران ها، خانه های ویلایی و … بسیار پر کاربرد است و زیبایی بهتری به محیط می بخشد و برعکس درب های کرکره برقی محدود کننده دید به طور کامل نمی باشد. اما آیا هر جک پارکینگی ارزش خرید دارد و یا ویژگی های خاصی را باید در نظر بگیریم؟ تیم فنی مجموعه جک پارکینگ پرشین دُر در این مطلب به طور کامل به بررسی بعضی ویژگی هایی که در زمان خرید جک باید اولویت باشند می پردازد و همچنین اشاره کاملی به جک پارکینگ ایتالیایی خواهد داشت. چرا که همانطور که می دانید، یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید و ساخت جک پارکینگ، کشور ایتالیا می باشد که دارای چند برند معتبر است و صادرات زیادی در سطح بازار جهانی دارد. پس با ما همراه باشید تا در کنار توضیحاتی در مورد جک پارکینگ به بررسی کامل جک پارکینگ ایتالیایی بپردازیم.

جک پارکینگ ایتالیایی
جک پارکینگ ایتالیایی

 

عملکرد جک درب پارکینگ

قبل از اینکه به بررسی برندها و شرکت ها بپردازیم بهتر است بدانیم اصلا سیستم یک جک پارکینیگی به چه شکل است و باعث چه فرآیندی می شود؟ شما در یک فرآیندی نیاز دارید تا نیروی الکتریکی را به یک نیروی مکانیکی تبدیل کنید تا توانایی باز و بسته شدن درب را در جک ها ایجاد کنید. این تمام فرآیندی است که در جک های الکتریکی درب پارکینگ اتفاق می افتد. البته نحوه تبدیل نیرو و انجام فرآیند دارای چندین تکنولوژی می باشد که می توان از مهمترین آنها به انواع : جک پنوماتیک، جک الکترومکانیکی، جک هیدرولیکی اشاره کرد. این جک ها با توجه به فرآیندی که نیروی مکانیکی خود را از آن می گیرند، مثلا از فشار روغن یا هوا، ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهند، مانند قدرت تحمل بار بیشتر، توانایی باز و بسته شدن بیشتر، تحمل وزن لنگه در با وزن های متفاوت و …

پس نکته ای که وجود دارد نوع نیاز مشتری به دری است که برای مجموعه خود در نظر گرفته است و باید با توجه به مشخصاتی چون : میزان تردد در روز، وزن هر لنگه درب، محیط و شرایط استفاده، آن را تهیه کند. این موارد چه در برندهای داخلی و چه برندهای ایتالیایی کاملا رعایت شده است و در ویژگی ها و شناسنامه جک بیان می شود. حالا این جک ها با برندهای مختلف در بازار ما وجود دارد و باید با یک دید عمیق به آنها بپردازیم و با بررسی جزییات و نیاز خود به تهیه آنها اقدام کنید. در مطالب دیگر، مجموعه جک پارکینگ، به بررسی برندهای داخلی و شرکت های دیگر پرداخته است. از این رو در این مطلب به طور تخصصی فقط به برندهای ایتالیایی در زمینه های مختلف می پردازیم.

عملکرد جک درب پارکینگ
عملکرد جک درب پارکینگ

ویژگی  کلی جک های پارکینگ ایتالیایی

ابتدا به این مورد بپردازیم که چه ویژگی  در جک های پارکینگ ایتالیایی باعث شد که اینقدر در بازار با استقبال خوبی مواجه شوند و خریداران زیادی داشته باشند؟ باید به چند مورد اشاره کنیم، از جمله کیفیت قطعات استفاده شده برای ساخت جک می باشد. به جرات می توان گفت که جک های ایتالیایی دارای بالاترین میزان کیفیت مواد اولیه می باشند و از این لحاظ در صدر لیست جک های پارکینگی قرار می گیرند. مورد بعدی طراحی زیبا و مناسب این جک ها می باشد. شرکت های ایتالیایی با رعایت اصولی مانند ابعاد کوچکتر و زیبایی ظاهری، به ساخت و طراحی این جک های پارکینیگی می پردازند، این خود باعث می شود استفاده کننده  علاقه بیشتری به تهیه این جک ها داشته باشد. مورد بعدی طول عملکرد و بازدهی این جک هاست، چرا که در تردد بالا و تحمل وزن سنگین لنگه های درب، جک های ایتالیایی به خوبی کارد کرد خود را نشان می دهند و بدون هیچ مشکلی به باز و بسته کردن درب می پردازند. مورد آخری که در مورد ویژگی های جک پارکینگ ایتالیایی باید بیان کنیم مربوط به طول عمر آن و میزان خرابی های جک می باشد. جک های ایتالیایی دارای بیشترین طول عمر در میان این دسته جک پارکینگی می باشند که نیاز به تعمیر و سرویس های دوره ای کمتری هم دارند.

ویژگی جک پارکینگ ایتالیایی
ویژگی جک پارکینگ ایتالیایی

نکات مهم خرید جک پارکینگ ایتالیایی

مشکلی که در زمینه کالاهای برند و خارجی وجود دارد، ابتدا تایید اصل و غیر اصل بودن آنها می باشد. شما اگر تصمیم به خرید جک  پارکینگی ایرانی داشته باشید خوب مشخصات و نوشته ها معلوم است و شرکت های ارائه دهنده کاملا واضح می باشند. اما اینکه شما سفارش خرید جک ایتالیایی بدهید و سفارشی غیر از آن دریافت کنید، اتفاق افتاده است و بعضی فروشگاه ها از عدم اطلاعات خریدار سو استفاده کرده اند. بنابراین در زمان خرید، حتما از فروشنده مدارک مورد نیاز را درخواست دهید و تاجایی که امکان دارد برای خرید محصولات برند به فروشگاه های معتبر با مشخصات ثابت مراجعه کنید و از خرید آنلاین از سایت هایی که قیمت های خیلی متفاوت تر و ارزان تر گذاشته اند، بپرهیزید. نکته دوم این است که قبل از خرید با متخصص و مسئول نصب صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید، چرا که شما باید بدانید با توجه به نوع در، محیط  آب و هوایی که قرار است از جک استفاده کنید و میزان تردد، به چه نوع جک ایتالیایی و از چه شرکتی نیاز دارید. در این مورد می توانید با مشاوران و پشتیبانان مجموعه جک پارکینگ در ارتباط باشید تا بهترین مشاور را در اختیار شما همراهان قرار دهیم.

خرید جک پارکینگ ایتالیایی
خرید جک پارکینگ ایتالیایی

مزایای جک پارکینگ ایتالیایی

اشاره ای به نوع کارایی جک های پارکینگ به صورت کلی داشتیم. اما چه عاملی باعث می شود در میان جک های پارکینیگی موجود در بازار ما تصمیم به خرید یک جک پارکینگ ایتالیایی بگیریم. در قسمت ویژگی ها به صورت موردی اشاره ای داشتیم از امتیازات خوبی که جک های پارکینگ ایتالیایی برخوردار می باشند با این حال در این قسمت با بررسی جزییات دقیق تر دلیل اهمیت خرید این جک ها را بررسی می کنیم.

  • کیفیت ساخت خوب و طول عمر زیاد جک پارکینگ ایتالیایی

یک جک پارکینگی ایتالیایی در چند زمینه از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است، یکی تهیه مواد اولیه، که سعی شده است از بهترین و استانداردترین مواد به کار رود. این مواد با طی کردن استانداردهای مشخص فشاری و کششی، همچنین انجام آزمایشات شرایط محیطی متفاوت، بازدهی خود را نشان داده اند. مورد بعدی در کیفیت ساخت جک های ایتالیایی، نحوه  قرار گیری این قطعات، جزییات، طراحی داخلی و قدرت موتوری می باشد. همه این عوامل در کنار هم باعث می شود شما به یک جک پرقدرت با توان بالا دسترسی داشته باشید. با این توضیحات می شود گفت وقتی کیفیت مواد و نوع ساخت یک جک اینقدر خوب و استاندارد باشد، همین عاملی خواهد بود برای افزایش عمر بیشتر و عملکرد بهتر در شرایط مختلف.

  • تنوع در طراحی، رنگ و ابعاد جک های پارکینگی ایتالیایی

درب ها با تمام اجزا و اتصالات خود، یکی از قسمت های ساختمان می باشند که در معرض دید ساکنان ساختمان یا کارمندان و در شرکت های تجاری و مسکونی، در معرض دید مهمانان خواهد بود. بنابراین چون جک درب پارکینگ یکی از اجزای این درب ها می باشد باید از طراحی و ظاهر بسیار خوبی برخوردار باشد، که نه اندازه بزرگی داشته باشد و نه در زمان کار، بخاطر عواملی مانند روغن ریزی یا زنگ زدگی قاب و شفت آن، نمای بدی را به نمایش بگذارد. این موارد به طور کامل در جک های ایتالیایی رعایت شده است. چرا که شما زمانی که برای خرید یک جک پارکینگ ایتالیایی به فروشگاه مراجعه می کنید با تنوع رنگ و ابعاد و مشخصات متفاوت زیادی روبرو می شوید. این عامل دیگری برای خرید جک های درب ساختمان این کشور می شود.

  • امکانات جانبی و حرفه ای در جک  های پارکینگ ایتالیایی

موردی که در محصولات جدید روز دنیا در تمام کالا ها بسیار اهمیت پیدا کرده است، جدای کیفیت و قدرت هر کالا، امکانات جانبی و به اصطلاح آپشن های آن می باشد. در جک های ایتالیایی، میزان امکانات جانبی در بیشترین مقدار خود می باشد و با بهره بردن از تکنولوژی های روز دنیا دارای گزینه های مطلوبی می باشند که در زمان استفاده بسیار به شما کمک می کند. از جمله انواع حسگر های امنیتی، که برای حفاظت بهتر از مجموعه شما ایجاد شده است. مورد بعدی حسگرهای ایمنی می باشد. این حسگر ها باعث می شود از اتفاقات ناگوار جلوگیری شود و در صورت وجود مانع در بین درب ها، درب بسته نشود و یا اگر مانعی در پشت درب می باشد درب باز نشود، تا ایجاد خسارت مالی و یا جانی بوجود نیاید. سیستم های قطع کن و خلاص کن دیگر، نیز در این جک ها به چشم می خورد که در زمان قطعی برق و موارد این چنینی به کمک شما می آید. در این موارد با خلاص کردن جک ها، شما به راحتی می توانید درب را مانند یک درب معمولی باز و بسته کنید.

در کنار این ویژگی هایی که اشاره کردیم و امتیازاتی که برای مصرف کننده فراهم می  آورد، مواردی مانند قابلیت تردد بالا، ایمنی بیشتر برای عابران، سرعت عملکرد بالاتر با دقت بیشتر و .. از دیگر امتیازات این جک های پارکینگ ایتالیایی به شمار می آیند.

در ادامه به معرفی چند برند معروف از جک های پارکینگ ایتالیایی می پردازیم.

برندهای معروف جک پارکینگ ایتالیایی

درست است که کشور ایتالیا به سازنده جک های پارکینگ شهره و معروف است، اما دلیل بر آن نیست که هر جک پارکینگی که  در این کشور ساخته شود تمام استاندارد های برندهای معروف آن را نیز دارا باشد. پس بهتر است با چند مورد اصلی از آنها آشنا بشیم تا در زمان خرید یک مقدمه اولیه و تصور کلی داشته باشید.

برندهای جک پارکینگ ایتالیایی
برندهای جک پارکینگ ایتالیایی
  • جک درب پارکینگ وی تو ایتالیا

این برند یکی از برندهای با سابقه می باشد که توسط کمپانی وی تو ایتالیا تولید می شود. این شرکت از حدود 35 سال پیش در سراسر دنیا بازار خوبی را در دست گرفته است و نزدیک به یک دهه از حضور آن در بازار ایران نیز می گذرد. با این حال بخاطر کیفیت خوب و همچنین قیمت مناسبی که نسبت به این کیفیت خوب دارد، جزء محبوب ترین جک های پارکینگ به حساب می آید و در بازار ایران با استقبال خوبی روبرو است. محصولات شرکت وی تو به  کیفیت مواد اولیه و دوام بالا معروف هستند. باید به این نکته اشاره کنیم که جک پارکینگ وی تو ایتالیا دارای یک برد کنترل و مدار فرمان بسیار کامل و پیشرفته ای می باشد که  در این زمینه جزء ابرقدرتهای دنیا به حساب می آید. بنابر این در زمان نصب حتما باید از متخصصین حرفه ای استفاده کنید تا مشکلی در این زمینه بوجود نیاید. دو جک پارکینگی وی تو مدل کالیپسو 400 و مدل گلد جزء بهترین های این شرکت هستند و به عنوان محبوب ترین ها و پرفروش ترین ها نیز از آنها یاد می شود.

جک پارکینگی وی تو
جک پارکینگی وی تو
  • جک درب پارکینگ فک ایتالیایی

محصولات این شرکت نه تنها در ایران که در تمام دنیا با فروش خوبی روبرو است و قدرت بازار خیلی عالی را در اختیار دارد. حتی در نمایشگاه ها و بازارهای جهانی از برند فک به عنوان برترین ها یاد می شود. از ویژگی این شرکت ایتالیایی می توان به سابقه طولانی، کیفیت بالا، امکانات جانبی و طراحی به روز اشاره کرد. البته توانایی شرکت فک ایتالیایی در زمینه ساخت جک پارکینگ به همنیجا ختم نمی شود و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، محصولات پرقدرتی را به بازار اراده می کند که بخاطر اطمینان زیادی که از محصولات خود دارد به راحتی آنها را برای مدت های زیاد 4 ساله ضمانت و گارانتی می کند.

جک درب پارکینگ فک ایتالیایی
جک درب پارکینگ فک ایتالیایی
  • جک درب پارکینگ پروتکو ایتالیا

یک شرکت با سابقه دیگر از کشور ایتالیا که فعالیت بسیار گسترده ای در زمینه تولید جک های پارکینگی دارد، شرکت پرتکو می باشد که پس از 40 سال فعالیت و تجربه، به عنوان یک برند جهانی نیز شناخته می شود. استفاده از بردهای سری جدید در محصولات این شرکت نیز نشان دهنده تلاش طراحان و مهندسان شرکت برای ارتقاء سطح  تولیدات خود می باشد. همین امر باعث شده است که شما در تولیدات جدید شاهد برد 220 ولتی در این جک باشید که  یک مدار دو زمانه را پشتیبانی می کند. شرکت پرتکو، با افزایش تکنولوژی محصولات خود، تغییر زیادی در قیمت های جدید بوجود نیاورده است و حتی کاهش های نیز به چشم می خورد. از این رو طرفداران این برند ایتالیایی با استقبال بیشتری از محصولات شرکت حمایت کرده اند. همچنین شرکت جک درب پارکینگ پروتکو ایتالیا محصولات خود را با گارانتی های بسیار خوب و معتبر روانه بازار می کند.

جمع بندی جک پارکینگ ایتالیایی

با توجه به تحریم ها و شرایطی که در کشور بخاطر وضعیت دلار وجود دارد، حضور شرکت های جهانی در ایران بسیار محدود شده است، با این حال شرکت های ایتالیایی از جمه سه برندی که معرفی کردیم، دارای نمایندگی در کشور می باشند و محصولات خود را برای مشتری ارائه می دهند. بنابراین می توانید با مراجعه به این نمایندگی های معتبر، با توجه به نوع نیاز خود، اقدام به خرید جک پارکینگی  ایتالیایی بکنید. با این حال مجموعه فنی جک پارکینگ برای ارائه تمام مشاوره ها در زمینه خرید، نصب و پشتیبانی در کنار شما می باشد و این نکته را یادآور می شویم که درست است این جک ها دارای کیفیت خیلی خوبی هستند، اما باید در سرویس دوره ای و نگهداری آنها نیز توجه خاصی داشته باشید.

اطلاعات بیشتر  www.faac.co.uk

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *