نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

بررسی کامل جک پارکینگ میلان

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

10

فهرست کامل این نوشته

5/5 - (2 امتیاز)

 

جک پارکینگ
جک پارکینگ

جک پارکینگ میلان قابل نصب در تمامی مکان ها از جمله کارخانه ها، حیاط و پارکینگ، رمپ پارکینگ پایین و منازل می باشد. عملکرد این دستگاه به شما این امکان را می دهد تا در فضای محدود پارکینگ خودرو، پارکینگ خودرو قرار بگیرید. جک درب پارکینگ میلان در شرایط سخت و در برابر رطوبت مقاوم و قابلیت عملکرد دمایی این درب اتوماتیک در هوای بسیار سرد و هوای بسیار گرم است. بدنه این محصول از جنس آلومینیوم می باشد و باید اضافه کرد که این جک پارکینگی برقی علاوه بر سهولت استفاده از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار است که باعث شده امروزه مورد توجه خریداران عزیز قرار گیرد. در ادامه درباره دیگر خصوصیات جک پارکینگ خواهیم پرداخت. بنابراین، با ما همراه باشید.

 

 

جک پارکینگ میلان
جک پارکینگ میلان

جک پارکینگ میلان

قبل از اینکه درباره جک پارکینگ بیشتر توضیح دهیم، اجازه دهید در مورد این موضوع صحبت کنیم که این محصول از زمان ظهور درب های دوبل برای باز و بسته شدن آسان بدون دخالت دست وجود داشته است. استفاده از این محصول علاوه بر استفاده مداوم بسیار آسان است. همچنین باید شامل کیفیت مطلوب باشد تا بتواند در دراز مدت نیازهای مشتریان را برآورده کند.
به طور کلی می توان شکل این جک پارکینگی را تا حدودی با شکل کلی جک درب پارکینگی Protco و جک درب پارکینگی سوزوکی یکسان دانست.
با خریداری کردن ای جک درب پارکینگی می توانید از لوازمات آن نیز بهره مند شوید که شامل موارد زیر می باشد.
• جک دو بازو
• دو عدد ریموت کنترل
• تعدادی فلاشر روی در
• مدار برد و فرمان
• جفت چشم یا فتوسل
• راهنمای نصب

 

مشخصات جک میلان
مشخصات جک میلان

جک میلان به گونه ای طراحی شده است که شبیه جک ایتالیایی باشد. دارای فلاشر با ولتاژ ۲۲۰ ولت. این جک در سه دوره ۳۴.۵، ۴۴.۵ و ۵۴.۵ موجود است.

مدار فرمان جک میلان

نکته ای که در مورد این جک وجود دارد این است که فرمان آن با تمامی عملکردهای درب اتوماتیک سازگار است. یعنی یکی دوبار در را باز می کند. همچنین مجهز به سیستم زمان بندی دقیق است که به راحتی قابل تنظیم و نصب است.

سیستم تشخیص موانع جک میلان

این جک مجهز به چشمی فتوسل می باشد. این ویژگی برای جلوگیری از برخورد با مانعی مانند ماشین یا انسان یا هر جسم دیگری است. در این زمان در به آرامی باز و بسته می شود و عملکرد آن برعکس می شود و در نهایت به مانع برخورد نمی کند. به طور کلی جک میلان دارای بدنه و بازوی قوی و مقاوم در برابر فشار است. این جک برخلاف سایر جک های پارکینگی نیازی به برد (برای قفل برقی) ندارد. این یک کلید رایگان است و ایمن تر از یک آچار رایگان است. همچنین قفل برقی را به مرکز کنترل جک متصل می کرد.

 

 

انواع جک پارکینگی میلان
انواع جک پارکینگی میلان

انواع جک پارکینگی میلان

1 – جک۴۰۰

این جک مخصوص درب هایی با مشخصات زیر می باشد:

• حداکثر وزن ۳۵۰ کیلوگرم با طول ۲.۷۵ متر برای هر قد
• حرکت بازو ۴۴۵ میلی متر
• شفت ۴۰ سانتی متر تا زاویه ۱۱۰
• زمان باز کردن درب ۲۲ ثانیه است.

2 – جک 500

• حداکثر وزن ۲۵۰ کیلوگرم با طول ۳.۵۰ متر برای هر قد
• حرکت بازو ۵۴۵ میلی متر
• درب با زاویه ۱۱۰ باز می شود.
• زمان باز کردن درب ۲۷ ثانیه است.

3 – جک 600

• حداکثر وزن ۲۵۰ کیلوگرم با طول ۴ متر برای هر قد
• حرکت بازو ۶۴۵ میلی متر
• درب با زاویه ۱۱۰ باز می شود.
• زمان باز کردن درب ۳۲ ثانیه است.
• جک میلان ۶۰۰ سفارشی است.

قیمت جک پارکینگی

قیمت جک با توجه به مدل های موجود متفاوت است:

• قیمت جک میلان ۴۰۰:۳.۸۰۰، ۰۰۰ تومان
• قیمت جک میلان ۵۰۰:۴.۰۰۰، ۰۰۰ تومان
• قیمت جک میلان ۶۰۰:۴.۲۰۰، ۰۰۰ تومان

 

قابلیت جک های برند میلان
قابلیت جک های برند میلان

جک های برند میلان چه قابلیت هایی را در اختیار کاربران قرار می دهند؟

نکته قابل توجه در مورد جک پارکینگ ، ویژگی ها و عملکرد داشبورد و محدوده آن است. در کنترل پنل می توان تنظیمات متعددی را انجام داد تا از قابلیت های این جک بهره برد. به عنوان مثال، یک جک را می توان طوری برنامه ریزی کرد که یک ضامن را به تنهایی باز کند، یا می توان آن را طوری برنامه ریزی کرد که چفت درب ها را طبق یک برنامه زمانی بسیار دقیق باز یا بسته کند. مراحل تعمیر جک میلان به شرح زیر می باشد و سرویس کاران و تعمیرکاران به راحتی می توانند کارهای لازم را برای تعمیر جک پارکینگ انجام دهند. دلیل این امر وجود کلیه قطعات یدکی و لوازم جانبی مربوط به جک های این برند و در دسترس بودن آسان آن ها می باشد. نکته متفاوت در مورد این جک ها این است که به جای آچار آزاد کننده از کلید رهاسازی برای جک های میلان استفاده شده است. این امر باعث افزایش راحتی و ایمنی این جک ها شده است و همچنین، شما می توانید جهت مشاوره نصب و سرویست اینج با مشاوران سایت ما یعنی پرشین در در ارتباط باشید.

 

تعمیر جک پارکینگی میلان
تعمیر جک پارکینگی میلان

تعمیر جک پارکینگی میلان

تعمیر جک میلان بر اساس قطعات مختلف محصول انجام می شود

هر جک میلان شامل دو اهرم است که استحکام و کارایی آن در باز و بسته شدن نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در کنار بازوها دو ریموت وجود دارد که با کدگذاری و برنامه ریزی برای باز و بسته شدن در از راه دور می توان آن ها را از راه دور باز و بسته کرد.

تعمیر جک میلان در صورت ریموت کنترل

گاهی اوقات تنها دلیل باز نشدن درب ها مشکل ریموت درب است. اگر ریموت به درستی کار نکند سنسور فرمان باز و بسته شدن در را دریافت نمی کند و در نتیجه به نظر می رسد که جک به درستی کار نمی کند و نیاز به تعمیر جک میلان وجود دارد. در این حالت معمولا با بررسی ریموت ها و تعویض باتری یا کدگذاری مجدد ریموت مشکل حل می شود.

اگر درب پارکینگ باز یا بسته است، سنسورهای چشمی جک را بررسی کنید

گاهی اوقات پس از بررسی ریموت ها و حتی تعویض آن ها، ریموت همچنان کار نمی کند و در باز و بسته نمی شود. در این حالت سنسورها باید بررسی شوند. گاهی اوقات مشکل بسیار ساده است و به دلیل مسدود شدن سنسورها، ارتباط لازم بین ریموت و سنسور چشمی برقرار نمی شود.

برای تعمیر جک پارکینگ بازوها را تعمیر یا تعویض کنید

در بدترین حالت ممکن است مشکل جک پارکینگ مربوط به بازو و اهرم های آن باشد. در این حالت ممکن است بازوها شکسته یا آسیب ببینند.

عیب یابی جک پارکینگ
عیب یابی جک پارکینگ

عیب یابی جک میلان

عیب یابی قطعات پارکینگ میلان و مدارهای الکتریکی

علاوه بر مشکلات عدیده ای که ممکن است در جک های میلانی پیش بیاید، اختلالاتی نیز در قسمت های الکتریکی این جک ها مانند برد، مدار فرمان، سیستم های الکتریکی و… ایجاد می شود. گاهی اوقات تنظیمات برد بهم ریخته است و باید در طول زمان تغییر کند.

مزایای استفاده از جک میلان
مزایای استفاده از جک میلان

مزایای استفاده از جک پارکینگی

۱- ازوهای با کیفیت

یکی از قسمت های اصلی جک میلان بازوهای آن می باشد که کیفیت در طراحی، آن را به یک برند جهانی تبدیل کرده است. شرکت های ایرانی سال هاست که تلاش می کنند بازویی با کیفیت و سازگار با نمونه های جهانی بسازند و نتیجه آن بازوهای خوبی بود که یکی از آن ها را می توان بازوی جک میلان دانست. بازوی این جک دقیقا مشابه بازوی Protco Leader ۴ است یعنی اگر کپی با کیفیت باشد مشکل فنی و ساختاری ندارد. به عنوان مثال استفاده از سیستم کلید آزاد کننده به جای آلن نقش مهمی در امنیت جک پارکینگی دارد و امروزه که امنیت یکی از مهمترین معیارهای خریداران است، می توان این موضوع را مزیت بزرگی در آغوش خریدار دانست.

2- مدار کنترل تست شده

بسیاری از شرکت هایی که موفق به تولید جک پارکینگی نمی شوند قصد تولید صفر تا صد محصول را دارند و این امر مستلزم هزینه و زمان بالایی برای تولید و تست محصول است. اما به محض اینکه میلان بازوهای آن ها را تولید کرد و از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کرد، از بهترین مدارهای کنترلی موجود در بازار مانند رامونا و MS1 استفاده کرد که سال ها توسط نصاب ها استفاده می شد. استفاده از مدار کنترل سایر شرکت های معتبر این مزیت را برای میلان داشت که خیال همگان از بابت کیفیت این قطعه راحت شد و از طرفی تعداد زیادی از تکنسین ها و نصاب ها با آن مدار کنترل آشنا بودند و نیاز به آموزش های ویژه نداشتند.

 

معایب استفاده از جک پارکینگی
معایب استفاده از جک پارکینگی

معایب استفاده از جک پارکینگی

در ادامه به معایب جک میلان صحبت خواهیم کرد تا شما با چشمانی باز محصول خود را انتخاب کنید.

1. برای اصالت خود گریه کنید

به عنوان اولین قدم برای معرفی معایب جک میلان همانطور که در بالا ذکر شد این جک پارکینگی دقیقاً مانند جک Protocol Leader ۴ ساخته شده است و اگر تگ های Protoco بر روی سیستم باشد تشخیص آن برای مصرف کننده بسیار سخت است. در ابتدا، میلان از این روند استفاده کرد زیرا بسیاری جک را با نام ایتالیایی و حتی به جای Protco به مصرف کنندگان می فروختند.

2. بسته بندی ساده و بی کیفیت

میلان در بسته بندی آنقدر خوب عمل نکرد که توانست از کالاهای ایتالیایی کپی کند و یکی از معایب آن جک میلان است.

سایز جک پارکینگ میلان
سایز جک پارکینگ میلان

 

نتیجه گیری

به طور کلی، جک پارکینگ میلان چه در سایز ۴۰۰ و چه در سایز ۵۰۰ مشکلی ندارد و می توان آن را یکی از محصولاتی با عملکرد فوق العاده موجود در بازار دانست. عیب این روش توزیع این است که سازنده به راحتی می تواند این مشکلات را نیز حل کند. همچنین، شما می توانید ضمن مشاوره درباره این جک با کارشناسان ما، به سایت https://jakeparking.ir/ رفته و لیست قیمت های انواع جک های پارکینگ میلان و سایر برند ها را مشاهده کنید.همچنین اگر در زمینه ی جک پارکینگ سوالاتی داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه یا همینطور از طریق تماس با ما با تیم پشتیبانی جک پارکینگ در میان بگذارید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *