نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

تعمیر جک درب فادینی

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

تعمیر جک درب فادینی

فهرست کامل این نوشته

5/5 - (19 امتیاز)

نام شرکت تولید کننده این درب ها و جک ها فادینی است. شرکت فادینی ایتالیایی در مدت چهار دهه فعالیت در زمینه جک های درب اتوماتیک  موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کرده که نتیجه آن دریافت جایزه علمی و صنعتی است . اسم فادینی خود یدک کش قوی برای برند درب و جک است و نشان دهنده قدرت این جک میباشد که این جک ها را در کشور ما توسط شرکت معتبری که وجود دارد به مشتریان ارائه می دهند با توجه به بالا بودن کیفیت این محصول در کشور ایتالیا به این جک ها گارانتی هایی اختصاص دادند که مدت زمان این گارنتی به مدت مادام  العمر است . شما عزیزان میتوان جهت تهیه، نصب، سرویس و تعمیر جک فادینی با کارشناسان پرشین دُر تماس بگیرید.

مزایای استفاده از جک فادینی
مزایای استفاده از جک فادینی

تعمیر جک پارکینگ فادینی

در بسیاری از موارد پیش  آمده که جک پارکینگ دچار خرابی شود و نگرانی بزرگی برای شما به وجود بیاورد یکی از مزیت هایی که این جک های فادینی دارد این است که در صورتی  که گارانتی جک های فادینی هنوز تمام نشده باشد می توان این جک ها را به متخصصانی که در این زمینه فعالیت می کنند سپرد و از طریق نمایندگی های که جک را خریداری کریدد می تواند برای تعمیر کردن به این نمایندگی ها سپرد. افراد متخصص این جک ها را بررسی می کند و هر کدام از قطعاتی که دچار ایراد باشد آن ها را بررسی می کند قسمت هایی که ممکن است دچار خرابی شده باشد می تواند شامل بلبرینگ ، دنده ، موتور و یا سایر قسمت های دیگر باشد .بعد از این  که قطعات را بررسی کردند و عیب ها و نواقصی که در این قسمت وجود داشت آن ها را رفع کرده و قطعات  را تست و آزمایش می کنند در صورتی  که از سلامت کاملاً اطمینان پیدا کردن آن را به مشتری تحویل می دهند البته در صورتی  که گارانتی محصول هم به پایان رسیده باشد می تواند به متخصصانی که در این زمینه فعالیت می کنند بسپارند تا تعبیرات لازم را بر روی جک های فادینی انجام دهند.

 

مزایای جک پارکینگ فادینی

جک فادینی مزایایی بسیار  زیادی دارد که استقبال زیادی از این جک می شود آیت مزایا عبارت است از :

 1. یکی از مزیت های بسیار مهمی که جک پارکینگ فادینی دارد این است که در هنگام باز و بسته کردن در هیچ گونه سر و صدایی ایجاد نمی شود.
 2. امکان نصب آن به آسانی انجام می گیرد .
 3. عمر طولانی جک های فادینی یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم جک ها است.
 4. از نظر ایمنی هم عملکرد بسیار خوبی دارد.
 5. همچنین می توان توسط کارت گیرنده جک های فادینی را کنترل کرد .
 6. در صورتی که با موانعی مواجه شود می تواند امکان قفل کردن آن وجود دارد .
 7. می توان پورت و قسمت چشمک  زن آن را ترسیم کرد.
 8. توانایی آن را دارد که به صورت اتوماتیک باز و بسته شود.
 9. به وسیله ریموت می تواند آن را برنامه ریزی کرد .
مشخصات جک فادینی
مشخصات جک فادینی

 

انواع جک فادینی

جک های فادینی انواع مختلفی دارد که به صورت مختصر می توان گفت که عبارت است از :

 • جک هیدرولیک فادینی نوپی 66
 • جک درب فادینی مدل HINDI SPRIT 880
 • جک درب فادینی مدل l HINDI
 • جک درب فادینی مدل HINDI M
 • جک درب فادینی الکترومکانیکی مدل MEC200
 • جک درب فارلنی هیدرولیک مدل JUNIOR 633
 • جک فادینی بازویی
 • جک درب فادینی مدل اتوماتیک
 • جک فادینی ریلی
 • جک های فادینی درب برقی
قیمت جک فادینی
قیمت جک فادینی

 

تعمیر موتور جک فادینی

در بسیاری از موارد پیش می آید که جک فادینی خراب شده باشد و با یک بررسی جزئی می توان فهمید که کدام قطعه دچار ایراد و نقص شده است اکثر موارد ایراد از قسمت موتور می باشد و باید در این قسمت تعمیراتی صورت گیرد که مشکلات و راهکار هایی که برای موتور جک فادینی وجود آورد به شرح زير می باشد:

 • در صورتی که موتور جک به صورت صحیح کار نمی کند و دارای ایرا است اولین قدم این است که قسمت داخلی آن سیم ها را بررسی کرد تا دید دچار قطعی سیم نشده باشد .
 • اگر صدای شنیده می شود که قبلا وجود نداشت بهتر است قسم ت بلبرینگ بررسی شود چون امکان دارد بلبرینگ خشک شود و یت استحکام با وجود آمده باشد که امکان دار یا موتور به صورت صحیح در جای خود قرار داده نشده باشد و یا این  که پیچ های موتور بسته نشده  اند.
 • اگر موتور درب فادینی داغ می شود بهتر است قسمت استاتور موتور را بررسی کرد چون امکان خرابی در این قسمت وجود دارد.
 • اگر موتور جک درب فادینی حالت در جا زدن دارد امکان این که قسمت کلید خلاص کن دچار ایراد شده باشد وجود دارد و یا این که کلید خلاص کن خم شده باشد .

موارد فوق مواردی هستند که ممکن است در موتور جک فادینی با وجود بیایید در صورتی که مهارت لازم را دارید تا این قسمت را تعمییر کنید خودتان می توانید این کار را انجام دهید ولی در صورتی که خودتان مهارت لازم را ندارید در این صورت باید به افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند بسپارید تا تعمیرات موتور شما را به شکل صحیح انجام دهند.

کاربرد های جک فادینی
کاربرد های جک فادینی

نصب جک برقی فادینی

بعد از این که با مزایا و کارکرد جک فادینی آشنا شدیم نیاز است تا این جک را بر روی درب پارکینگ پیاده سازی و نصب کنیم برای نصب این جک ابتدا باید از سالم بودن جک اطمینان حاصل کرد و سپس قسمت LED  وضعیت نشانگر هایی که دارد و برق ورودی را بررسی کرد و سپس قسمت دیپ سوئیچ را بررسی و تنظیم کرد اگر خودتان توانستید این کار انجام دهید جک درب شما کار خواهد کرد ولی اگر توانایی لازم را ندارید می توانید از متخصصان این زمینه کمک بگیرید و از آن ها بخواهید که جک برقی فادینی را بر روی درب شما نصب و اجرا کنند البته حتما توجه کنید که پس از نصب و اجرای کامل یک بار خودتان از جک موجود استفاده کنید تا هم از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید و هم این  که با شیوه کار کرد آن آشنا شوید بررسی این موارد می تواند از بروز مشکلاتی که ممکن است بعدا با وجود آید جلوگیری کند

همچنین اگر در این زمینه سوالاتی داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه یا همینطور از طریق تماس با ما با تیم پشتیبانی پرشین دُر در میان بگذارید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

 

 

مطالعه بیشتر:

www.fadini.net

www.fadiniuk.net

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *