نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

تعمیر جک پارکینگ کوچی 

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

3

فهرست کامل این نوشته

امتیاز دهید post

جک یک دستگاه استوانه  ای شکل می باشد که یک مکانیزمی دارد که به وسیله آن روغن با فشار وارد این دستگاه می شود البته قطعات دیگری وجود دارد که به تخلیه روغن کمک میکند. مکانیزمی که در این جک ها وجود دارد کارهای بسیار سختی را انجام میدهد که با انجام شدن این کارها این جک بازدهی بالاتری دارد. این جک ها سیلندر هیدرولیکی هستند که دارای ظرفیت زیادی می باشند. این جک ها در انواع متفاوتی ساخته می شوند که یکی از انواع برندهای مطرح آن جک درب کوچی میباشد که کاربرد زیادی دارند. از این جک ها برای کنترل کردن درب ها استفاده می کنند، اگر این وسیله ها به هر دلیلی خراب شوند تعمیر جک کوچی باید توسط یک فرد کار بلد انجام شود زیرا ساختاری که این جک ها دارند پیچیده می باشد. اگر جک های شما مشکلی پیدا کرد بهتر است ابتدا با تیم کارشناسی پرشین دُر تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 معرفی جک درب  گوچی
معرفی جک درب  گوچی

 معرفی جک درب  گوچی

جک های امروزی وسایل یا قطعاتی هستند که توانایی این را دارند که درب معمولی پارکینگ را به یک درب اتوماتیک تبدیل کنند این جک ها انواع متفاوتی دارند و هر یک از آن ها برای یک درب خاص مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود که این وسایل رفت و آمد را راحت  تر می کنند اما مشکلاتی را نیز به همراه دارد یکی از مشکلات آن این است که آسیب پذیری بالایی دارند و همین دلیل باید به خوبی از آن ها مراقبت کرد تا آسیبی به آن وارد نشود. جک های کوچی یکی از بهترین نوع جک ها می باشد که می توانید از آن طولانی مدت استفاده کنید. جک های گوچی  بهترین نوع درب های اتوماتیک را ارائه می دهد. جک های بازویی، جک های برقی، جک های هیدرولیکی، جک های ریلی و جک های کرکره ای از انواع جک می باشد که به درب های اتوماتیک تبدیل می شوند این جک ها برای در های خاص طراحی می شوند بیشترین جک هایی که برای درب ها مورد استفاده قرار می گیرد جک های بازویی و برقی می باشد البته این جک ها نیز مشکلاتی به همراه دارند.

 

 تعمیر جک پارکینگ کوچی  
تعمیر جک پارکینگ کوچی

 

 تعمیر جک کوچی  

معمولا جک هایی که برای درب ها مورد استفاده قرار می گیرد جک های بازویی و برقی هستند که دچار مشکلاتی مثل ریموت، فلاشر، بازوها، مدار فرمان و غیره  … می باشد بعضی دیگر از مشکلات این جک ها را در پایین مشاهده می کنید:

  • در ها با فشردن دکمه ریموت باز نمی شوند یا ممکن است عملکرد دیری داشته باشند.
  • درب ها بدون اینکه از ریموت استفاده کنید باز و بسته شود.
  • در ها به صورت کامل باز و بسته نمی شوند.
  • مشکلاتی در سنسور ایمنی
  • مشکلاتی در سیستم های برقی جک

ممکن است مشکلات کوچک و بزرگ دیگری وجود داشته باشد شما باید در برخورد با هر کدام از این مشکل ها سریع برای حل این مشکل اقدامات متفاوتی انجام دهید.

 

  مزایای جک کوچی  
مزایای جک کوچی

 

 

  مزایای جک گوچی  

یکی از بهترین مزایای این جک ها این است که افراد به آسانی می توانند از آن استفاده کنند و باعث می شود که افراد معطل نشوند. قیمت آن ها هرچند که گران باشد کیفیت خوب آن ها باعث شده است که خریدار های زیادی داشته باشد این جک ها می توانند محیط امنی را در خانه ایجاد کنند زیرا به سرعت باز و بسته می شوند و بعضی از آن ها سنسور هایی دارد که از ورود افراد متفرقه یا ماشین ها جلوگیری کند و بهترین ویژگی آن این است که به سرعت باز و بسته می شوند که در صورت خرابی باید زود اقدام کنید تا موتور آن آسیب نبیند. جهت تهیه و نصب جک درب کوچی و همچنین سرویس و تعمیر جک پارکینگ کوچی با کارشناسان پرشین دُر تماس بگیرید.

 

 

انواع جک کوچی  
انواع جک کوچی

 

انواع جک کوچی  

جک های گوچی انواع زیادی دارند که هر کدام از آن ها دو لنگه دارد که بر هر درب لنگه های حدود ۲۵۰ کیلو گرمی لازم می باشد جنس بدنه این جک ها از استیل ساخته شده است. این جک ها دارای چشمی، فلاشر، ریموت کنترل و باتری میباشند که هر کدام از آن ها آسیب ببیند باید سریع یک فرد کار بلد را پیش این درب ها بیاورید تا مشکل را حل کند. تمامی امور تعمیرات انواع جک کوچی توسط تیم متخصص پرشین دُر انجام میشود.

 

 تعمیر موتور جک کوچی  
تعمیر موتور جک کوچی

 

 

 

 

 تعمیر موتور جک کوچی  

موتور جک های گوچی بسیار حساس می باشند و اگر خراب شوند هزینه زیادی باید خرج آن ها کنید. اگر می خواهید این موتور ها را تعمیر کنید خودتان آن را جا به جا نکنید زیرا سیم های متصل به آن باید به درستی کنده شوند اگر سیمی در انجام این فر آیند از بین برود موتور این جک ها کاملا خراب می شود و باید به طور کلی آن را تعویض کرد. موتور های این جک ها قیمت متفاوتی دارند اگر قصد تعویض این موتور ها را دارید بهتر است که موتور دست دوم خریداری نکنید زیرا این موتور ها نصف توان خود را از دست داده اند.

 

 نصب جک برقی کوچی
نصب جک برقی کوچی

 

 نصب جک برقی گوچی

نصب و راه اندازی این موتور ها کار آسانی می باشد و لازم است که به کمک چند نفر انجام شود تا سیم های آن به طور مناسب اتصال داده شوند و هر جک در جایگاه خود به درستی جای گیرد. بعضی از افراد سعی می کنند که این کار را در حضور یک فرد کار بلد انجام دهند تا برای دفعه های بعدی تجربه انجام این کار را داشته باشند. فیلم های آموزشی زیادی وجود دارد که نصب و راه اندازی این جک ها را نشان می دهد اما بهتر است به فیلم ها توجه کافی نداشته باشید زیرا این جک ها در ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته شده اند و شاید با درب پارکینگ شما تفاوت داشته باشند.

 

مطالعه بیشتر:

alibaba.com

youtube.com

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *