نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

جک درب پارکینگ محک

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

جک های پارکینگی محک

فهرست کامل این نوشته

5/5 - (8 امتیاز)

خیلی از فعالین در عرصه ی صنعت، امروزه اکثر فعالیت های خود را در زمینه تولید وسایل و ابزارهای مرتبط به راحتی کار و آسایش بیشتر متمرکز کرده اند. باز و بسته کردن درب های پارکینگ به صورت اتوماتیک و خودکار خصوصاً در فصول سرد سال نیز خیلی کار را برای ما آسان می کند. درنتیجه طبیعی است که فعالین عرصه صنعت به آن بسیار پرداخته باشند و ابزار و تجهیزات فراوانی را در این زمینه تولید کرده باشند. در ادامه با بررسی یکی از بهترین مدل های جک پارکینگ محک آشنا می شویم و به معرفی آن می پردازیم.

شرکت تکنما
شرکت تکنما

 

معرفی شرکت تکنما

شرکت ارتباط سازان پیشرو (تکنما) یک شرکت تماماً ایرانی می باشد که در زمینه های تولید جک درب پارکینگ و آیفون های تصویری فعالیت می کند. کار معرفی و به اجرا درآوردن تمام محصولات شرکت تک نما به وسیله طراحان ایرانی و مهندسان این شرکت انجام می شود. در بین محصولات تولیدی این شرکت معتبر جک های پارکینگی بانام اختصاصی محک در بازار عرضه می شوند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

جک های پارکینگی محک

همان طور که گفتیم یکی از تولیدات اصلی شرکت ایرانی تکنما جک های پارکینگ می باشد. این جک های پارکینگی که بانام محک شناخته می شوند بر اساس نیاز جامعه ایرانی تولیدشده است. انواع مختلفی از این جک ها با سایزهاي مختلف به صورت روزانه تولید و روانه بازار می شوند.

جک های محک مزیت های بسیار زیادی دارند. این نمونه جک های ایرانی ازنظر قیمت و کیفیت نسبت به نمونه های خارجي بسیار مناسب هستند. جک های پارکینگی محک با ضمانت نامه پس از فروش در بازار عرضه می شوند. همچنين به علت کیفیت بالا در مکان های شلوغ و پررفت وآمد مانند پارکینگ آپارتمان ها بسیار خوب عمل می کنند. در صورت داشتن آیفون های تصویری می توانید برای باز و بسته کردن درب با جک پارکینگ محک، از داخل منزل و از طریق آیفون استفاده کنید.

نحوه ی عملکرد جک محک
نحوه ی عملکرد جک محک

 

نحوه ی عملکرد جک پارکینگی

جک های پارکينگ در محل موردنظر به وسیله ی اشعه ی مادون قرمز دستورات لازم جهت بازو بسته کردن را از راه دور دریافت می کنند. چراغ چشمک زن بر روي درب نصب می شود که در هنگام باز و بسته شدن در فعال می باشند. اگرچه مقدار باز و بسته شدن در به وسیله ی خودمان تنظيم می شود، اما حس گرهای مادون قرمز تعبیه شده بر روی درب، از برخورد درب به موانع احتمالی موجود بر سر راه ممانعت به عمل میاورند و پس از برداشته شدن مانع قرارگرفته بر روی مسیر به فعالیت باز یا بسته شدن خود ادامه می دهند.

انواع جک پارکینگ

جک های محک چه برای درب های فلزی یک تکه و چه دوتکه در ابعاد بازو کوتاه و بازو بلند وجود دارند. درنتیجه هیچ نگرانی برای باز و بسته کردن درب های کوچک یا بزرگ وجود ندارد. جک پارکینگ بازو کوتاه با اندازه ی بازوي 40 سانتی متر بیشتر مناسب برای درب های دوتایی با هر لنگه تا حدود 2.5 متر می باشد. نمونه بازو بلند جک های پارکینگ محک با اندازه ی بازوی 60 سانتی متر بیشتر مناسب درب های یک تکه با اندازه بزرگ تر از 2.5 متر می باشند. جک های پارکینگی توانایی باز کردن درب های دوتایی و یک تکه تا اندازه 110 درجه را دارا می باشند، اگرچه برای ورود و خروج اتومبیل باز شدن 90 درجه هر تای در کفایت می کند.

کاربرد جک پارکینگی
کاربرد جک پارکینگی

 

کاربردهای اختصاصی جک محک

جالب است بدانید جک های محک مجهز به سیستم برخورد با مانع می باشند. بدین صورت که در هنگام باز و بسته شدن، درصورتی که مانعی بر سر راه قرار داشته باشد به صورت خودکار متوقف می شوند. جک های محک رامی توان به سیستم مطابقت با پلاک یا پلاک خوان مجهز کرد. این کار که در نوع خود بی نظیر است باعث می شود در هنگام توقف اتومبیل شما مقابل درب پلاک را تشخیص داده و به صورت خودکار درب را باز کند. همچنین جک های پارکینگی به وسیله کنترل از راه دور و ریموت مختص به خود باز و بسته می شوند.

هر جک پارکینگی در هنگام خریداری برخلاف بسیاری از جک های پارکینگی که تک ریموت هستند مجهز به دو عدد ریموت کنترل اختصاصی می باشد. همچنین اگر تعداد اعضای خانواده بیشتر باشند و استفاده از هر ریموت کنترل ها بیشتر باشد می توان به سادگی ریموت کنترل های اصلی و مشابه را از شرکت ایرانی تکنما سفارش دهیم. به علاوه جک های محک می توانند بر روی انواعی از آیفون های تصویری شرکت تک نما نصب شوند و بدین وسیله از داخل منزل باز و بسته شوند.

عملکرد ریموت جک پارکینگ

همان طور که گفتیم هر جک محک دو ریموت کنترل اختصاصی برای خود را دارد. در صورت نیاز بیشتر می توان کد اختصاصی ریموت درب پارکینگ اصلی را کپی برداری کرد و یا یک نمونه اصلی از شرکت سازنده سفارش داد. ریموت کنترل عملکرد باز و بسته کردن، استوپ و نگه داشتن در حرکت عکس و یک تايي کردن در را می تواند انجام دهد. لازم به ذکر است هر جک محک توانایی شناسایی بالغ بر 100 مورد ریموت کنترل را دارا می باشد.

 خرید جک های محک

خرید محصول معتبر و باکیفیت در هر برند و مارکی باعث اطمینان خاطر بیشتر خریدار می شود. بر این اساس بزند پرشين در باسابقه ی طولانی درزمینهٔ خرید، نصب و سرویس رساني جک های پارکینگ گزینه ی مطرح می باشد. جک های پارکینگی را می توانید از فروشگاه های معتبر پرشین در سفارش و خریداری نمایید

نحوه ی نصب و راه اندازی جک های پارکینگی  نصب و راه اندازی جک های پارکینگ نیازمند دقت و ریزه کاری های مختص به خود است. محل قرارگیری جک های پارکینگ بر روی در اندازه ی بازو، مقدار انرژی لازم جهت جابجایی درب، محل قرارگیری پایه جک و بسیاری از نکات دیگر برای نصب جک پارکینگی ضرورت دارند. شما می توانید به کمک کارشناسان و نصب کننده های حرفه ای پرشین در از نصب و راه اندازی جک های پارکینگ خود بر پایه ی استانداردهای مطرح شده، مطمئن باشید. همچنین در صورت وقوع هرگونه مشکل در هرکدام از قسمت های جک های پارکینگی یا سستی در عملکرد جک می توانید از سرویس و خدمات گسترده مجموعه پرشین در درخواست به عمل آورید و در کمترین زمان عمل سرویس رسانی برای شما انجام شود.

مزیت های جک محک

_مدت زمان و مقدار حرکت و توقف جک های پارکينگي برای عملکرد درست متناسب با چارچوب در پایان نصب به صورت دستی تنظیم می شوند.

_درب های مجهز به سیستم جک پارکینگ ، در صورت تأخیر دربسته شدن، بنا به تنظیمات از پیش انجام گرفته به صورت خود عمل می کنند و درب را می بندند.

_قطعات جک طوری طراحی شده اند که با قرار گرفتن و نصب درست در جایگاه خود در مقابل نفوذ آب به طور کامل محافظت می شوند.

_این مدل جک ها بدون کمترين آلودگی صوتی عمل می کنند و طوری طراحی شده اند که مقدار انرژی کاذب باد و باران را تحمل می کنند.

_جک های محک توان باز و بسته کردن درب های فلزی سنگین تا وزن 800 کیلوگرم را دارا می باشند.

_اگرچه زمان باز و بسته کردن درب های جکي در ابعاد، اندازه و وزن متفاوت اند اما درمجموع می توان گفت در هر ساعت توان 25 بار باز و بسته شدن را به سادگی دارند.

_درب های مجهز به جک محک در صورت قطعی برق، قابل تغییر به حالت دستی می باشند. شما می توانید به وسیله ی آچار خلاص کننده که بر روی جک تعبیه شده است جک را در حالت دستی قرار دهید.

_جک های پارکینگی از جریان برق مستقیم با ولتاژ 220V ولت برای تأمین مقدار 200V ولتاژ خود استفاده می کنند.

_جک های محک توان اتصال به سیستم یو پی اس UPS جهت باز و بسته شدن در را در شرایط قطع برق دارا می باشند. به این صورت که بااتصال قطعه ی یو پی اس به جک، مقدار انرژی موردنیاز بازو بسته کردن برق برای مواقع اضطراري را در باتری های 12V ولت تعبیه شده ذخیره می کند که در مواقع قطع برق به صورت 220V ولت در اختیار جک قرار می گیرد و کار باز و بسته کردن آن را انجام می دهد. درنتیجه از باز و بسته کردن دستی درب در مواقع قطع برق جلوگیری به عمل می آورد.

قيمت جک پارکینگی محک
قيمت جک پارکینگی محک

 

قيمت جک و هزینه نصب

جک های پارکینگی محک به عنوان یک محصول تماماً ایرانی قیمت بسیار مناسب تری در قبال عملکرد خوبش نسبت به نمونه های خارجی دارد، درنتیجه اگر قصد دارید با صرف هزینه ای کم جک پارکینگی با گارانتی 2 ساله و باکیفیت تهیه کنید، جک های محک تولید شرکت تکنما نمونه های بسیار خوبی می باشند. مسلماً این نمونه های ایرانی نرخ راه اندازی پایین تری نیز خواهند داشت.

خدمات پس از فروش جک پارکینگی محک

شرکت تکنما به عنوان سازنده ی اصلی جک های پارکینگی محک برای اعتماد بیشتر خریداران و تضمین کیفیت محصول خود، 2 سال گارانتی پس از فروش تعویض کالا برای جک های پارکینگ در نظر گرفته است. ضمانت کیفیت محصولات تکنما فقط به این موارد محدود نمی شود. هرکدام از محصولات تولیدی شرکت تکنما ازجمله جک های پارکینگی با خدمات پس از فروش و تعمیر جک پارکینک رایگان 10 ساله همراه می باشند. با توجه به موارد تضمین کیفیت مسلماً از انتخاب جک های پارکینگی ، بزند نکنند مطمئن خواهیم بود.

جک های پارکینگ محک
جک های پارکینگ محک

 

نتیجه نهایی

همه ی ما با خريد محصولات تولید داخل ازجمله جک های پارکينگی محک تولیدی شرکت تکنما، علاوه برافزایش رونق توليدات داخلي، می توانیم با هزینه ی کمتر، جنسی باکیفیت بالاتر را خریداری کنیم. مجموعه ی پرشین در با کادر مجرب به عنوان یکی از حامیان تولیدات داخل درزمینهٔ ی. تهیه، نصب و سرویس رسانی جک های پارکينگی مناسب ترین گزینه می باشد.

همچنین اگر در زمینه ی جک پارکینگ محک سوالاتی داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه یا همینطور از طریق تماس با ما با تیم پشتیبانی جک پارکینگ در میان بگذارید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *