نصب و سرویس انواع جک پارکینگ و کرکره برقی

جک درب پارکینگ یال

دسته بندی مطالب

آخرین نوشته ها

ارسال پیام

درخواستی دارید؟

"*" indicates required fields

جک پارکینگ یال

فهرست کامل این نوشته

امتیاز دهید post

مجموعه ای از کارهای روزمره وجود دارند که معمولاً بسیار با آنان سروکار داریم. جدیداً برای این دسته از کارها راهکارهایی راحت تر ارائه شده است تا بدون دخالت دست به نحو احسن انجام شوند. در بین این دسته از فعالیت ها می توان به باز و بسته کردن درب های پارکینگ به صورت خودکار اشاره کرد. هر یک از ما در طول روز شاید چندین مرتبه مجبور به باز و بسته کردن این درب ها بشويم. به همین دلیل برای راحتی کار جک هایی طراحی شده اند که در باز و بسته کردن درب های پارکینگ و منازل به ما کمک می کنند. جک پارکینگی تولیدشده در شرکت یال نمونه ی برجسته ای از جک های پارکینگی هست که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد.

معرفی شرکت یال (YAAL)
معرفی شرکت یال (YAAL)

 

معرفی شرکت یال

شرکت یال درب مدرن، یک شرکت صنعتي ایرانی الاصل هست که درزمینهٔ طراحی جک های اتوماتیک دو بازو و تک بازو، کنترل دیجیتالی و چشمی و همچنین ریموت کنترل ها فعالیت دارد. این شرکت از سال 1383 شروع به فعالیت خود درزمینهٔ تولید این محصولات باکیفیت عالی، دوام و قیمت مناسب کرده است. این شرکت بامطالعه نیاز اصلی جامعه در زمینه های تولیدات جک های پارکینگي خود و همچنین بررسی تمام معایب مدل های خارجی، شروع به تولید این برند ایرانی باکیفیت کرده است.

جک پارکینگی یال

جک یال یک نمونه بسیار خوب و باکیفیت جک درب ایرانی می باشند. این جک ها در دو نوع جک های پارکینگی بازویی و جک های پارکینگی ریلی تولید می شوند. در بین جک های پارکینگی بازویی و ریلی یال، جک های پارکینگی بازویی بسیار بیشتر مورداستفاده قرار می گیرند و ارجحیت دارند. جک های بازویی یال در دو گروه اصلی X1 و X2 قرار می گیرند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

جک پارکينگي ریلی
جک پارکينگي ریلی

 

جک پارکينگي ریلی یال

همان طور که گفتیم جک های ریلی نسبت به جک های بازویی به دلیل اشغال فضای بیشتر در کشور ما کمتر مورداستفاده قرار می گیرد. این جک ها از یک موتور پرقدرت تشکیل شده اند که چارچوب درب یک تکه را به صورت افقی در داخل یک شیار باز و بسته می کند.

عملکرد جک های ریلی به صورت تنظیم در دو سرعت متفاوت هست. جک های ریلی یال می توانند وجود مانع بر روی مسیر را به وسیله حس گرهای موجود روی آن تشخیص دهند. همچنین عملکرد این جک ها با کمترین مقدار صدا انجام می شود. جک های ریلی یال از جریان برق مستقیم با ولتاژ 220V ولت استفاده می کنند. جک های پارکینگی ریلی یال می توانند به راحتی درب هایی تا وزن 1.5 تن و به ابعاد تا 15 متر را جابه جا کنند.

جک های پارکینگی بازویی یال

شما می توانید به وسیله نصب جک بازویی یال بر روی درب های ماشین رو و پارکینگ ، نیاز فیزیکی باز و بسته کردن درها را از روی دوش خود بردارید و حتی در فصول سرد سال بدون پیاده شدن از اتومبیل خود درب ها را باز و بسته کنید. جک های بازویي معمولاً در پشت و قسمت میانی درب تعبیه می شوند. پایه ی جک در کار چوب در بر روی دیوار قرار می گیرد. جک بازویی درکل با باز شدن خود، درب را می بندد و در هنگام جمع شدن خود درب را برایمان باز می کند. پس بدین شیوه درب و جک در جهت معکوس هم عمل می کنند.

ريموت کنترل جک پارکینگ یال

همان طور که گفتیم هر جک دارای دو ریموت اصلی همراه می باشد. در صورت نیاز به تعداد بیشتر ريموت برای اعضای خانواده، می توان با کپی برداری از کد مربوط به ریموت، نمونه ای دیگر از ریموت را مورداستفاده قرار دهیم.

نحوه ی عملکرد اصلي جک های پارکینگی بازویی یال

جک های بازویی یال همان طور که از نامشان پیداست از یک یا دو بازوی فلزی، متناسب با نوع در یک تکه یا دوتکه تشکیل شده اند که از یک جهت با لبه ی داخلی در و از طرف دیگر با چارچوب دیوار و در به عنوان تکیه گاه در ارتباط اند. این جک های بازویی با عملکرد باز و بسته شدن خود سبب جابه جا شدن درب پارکینگ می شوند. جک های بازویی یال به همراه دو ریموت کنترل جهت باز و بسته کردن درب ها عرضه می شوند و به وسیله دو سنسور مادون قرمز از برخورد درب با موانع و دیوار جلوگیری به عمل می آورند.

دو مدل اصلی جک بازویی

جک بازويي مدل X1

مدل X1 جک پارکینگ یال به عنوان یکی از قوی ترین جک های موجود در بازار شناخته می شود و ازآن جهت که دارای شفت 45 سانتی متری برای درب های یک تکه و دوتکه با پهنای تا 4 متر هستند که بیشتر مناسب برای مکان های شلوغ و پررفت وآمد نظیر آپارتمان ها، درب پارکینگ ادارات و منازل چند واحده می باشند. منبع تغذیه ی این مدل جک ها جریان برق مستقیم 220V ولت باقدرت موتور 300W وات هست. جک های پارکینگی مدل X1 شرکت یال به راحتی توان جابجایی درهای یک تکه یا دوتکه تا وزن 500 کیلوگرم را دارد. شما می توانید با خریداری کردن جک هاي بازوی مدل X1 از مجموعه پرشين در جنس باکیفیت شرکتی و معتبر را خریداری و نصب نماييد.

این مدل جک ها باقابلیت دستور دهی هوشمند 3 زمانه طراحی شده اند که با سرعت های متفاوت باز و بسته می شوند. مدل X1 جک های بازویی یال دارای سانسورهای مادون قرمز چشمی می باشند که به وسیله ریموت کنترل قابل فعال و غیرفعال کردن هستند. این مدل جک ها به صورت دستی و بسیار راحت قابل تنظیم می باشند. همچنین جک های بازویی X1 توانایی باز و بسته کردن تک لنگه درب های دوتایی در حالت اسباب کشی را به وسیله ریموت کنترل دارند. 1 سال گارانتی تعویض جک های بازویی X1 و 3 سال خدمات پس از فروش در صورت وقوع هر مشکل به عنوان تضمین کیفیت در نظر گرفته شده است که از کیفیت فوق العاده این محصول خبر می دهد.

جک های پارکينگي بازویی یال مدل X2
جک های پارکينگي بازویی یال مدل X2

جک های پارکينگي بازویی

جک های بازویی X2 برخلاف مدل X1 به علت توانایی کمتر برای بازو بسته شدن (در حدود 10 بار در ساعت) مناسب مکان های مسکونی کوچک تر نظیر منازل مسکوني می باشد که انرژی خود را از جریان برق مستقیم 220V ولت شهری دریافت می کنند. این مدل جک ها دارای شفت های کوتاه تر 30 سانتی متری می باشند، ازاین جهت برای باز و بسته کردن درب ها دوتکه مناسب تر هستند. جک های بازوی X2 توان جابجا کردن دره ای دوتایی تا وزن هر لنگه 350 کیلوگرم را دارا می باشند.

این مدل از جک های بازویی نیز توان دستوری هوشمند سه حالتِ را با سه سرعت متفاوت دارا می باشند. جک های X2 توان بازو بسته کردن هر لنگه درب را به صورت مجزا و از راه دور دارا می باشند. این مدل جک های بازویی را می توان به طور کاملاً و دقیق به وسیله ی دستی تنظیم کنید. مدل جک های X2 نیز مانند X1 توان خارج کردن عملکرد دستگاه به وسیله ی سنسورهای چشمی را دارند، به گونه ای که در هنگام قطع برق به راحتی درب را در حالت خلاص برای جابجا کردن دستی قرار می دهند. نحوه ی نصب جک های بازویی و ریلی نیازمند یک سری تنظیمات، اصول و قوانین می باشد که به وسیله ی مجموعه ی پرشین در توسط کارشناسان حاذق و مجرب رعایت می شوند. تا کمترین میزان فشار بر روی جک ها منتقل شود و طول عمر محصول خریداری شده تان بدون نیاز به هیچ گونه سرویسی افزایش يابد.

ویژگی جک پارکینگی بازوی X1, X2 برند یال
ویژگی جک بازوی X1, X2 برند یال

 

ویژگی های مشترک دو مدل جک بازوی X1, X2 برند یال

_جک های بازوی برند یال با منبع تغذیه ی 220V ولت برق مستقیم با جریان 7A آمپر عمل می کنند.

_توان تولیدی موتور جک های بازویی یال 300W وات می باشد که مقدار بسیار قابل توجهی است.

_ظرفیت و توان گرمایی 135 درجه و ظرفیت خازن 8 میکرو فاراد از ویژگی های دیگر این مدل جک های بازویی می باشند.

_جک های یال می توانند هر لنگه از در را تا زاویه ی 120 درجه باز و بسته کند. جالب تر اینکه این عملکرد را می تواند در 17 ثانيه انجام دهند که در نوع خود بی نظیر است.

_در مدل جک های بازوی یال در صورت نقض فنی در چشمی ها، به طور خودکار در ها بسته می شوند و در حالت اضطراری قرار می گیرند.

_عملکرد fast close حسگرهای چشمی پس از عبور وسیله نقلیه باعث بستن خودکار درب ورودي می شود.

قیمت جک پارکینگ یال

مدل جک یال باوجود کارایی گسترده و کامل تر حتی نسبت به نمونه های خارجی، قیمت منصفانه تری را دارا می باشند. شما می توانید با سفارش نمونه جک های یال موردنظر از گروه پرشين در علاوه بر دریافت جنس اصلی و معتبر، جک های پارکینگی را با مناسب ترین هزینه خریداری و نصب کنید. اگرچه نرخ تورم در کشور ما روز بروز در حال تغییر می باشد، اما درمجموع قیمت مدل جک های X1 و X2 در بازه ی 4/500 تا نهایت 5/500 قرار دارند. در بین این دودسته معمولاً مدل های X2 با توجه به عملکرد و قدرتشان تا حدودی قیمت بالاتری را دارا می باشند.

نتیج گیری

یکی از مناسب تر ین و باکیفیت ترین برند های جک های پارکینگی حال حاضر در کشور خودمان برند یال (YAAL) می باشد. در این مجموعه جک های پارکینگی ریلی و به خصوص بازویی باکیفیتی تولید می شود که در رقابت با نمونه های خارجی عقب نمی ماند. مجموعه ی پرشین در درزمینهٔ ی خرید و نصب این مدل جک ها می تواند به شما کمک کند. شما با خریداری محصول جک موردنظر از پرشين در در تضمین کیفيت و نصب درست آن توسط کادر مجرب این مجموعه اطمینان حاصل خواهید کرد. به خاطر داشته باشید در صورت هرگونه مشکل در عملکرد جک می توانید در جهت سرویس و تعمیر جک پارکینگ  خود با کارشناسان حرفه ای پرشين در ارتباط برقرار کنید و به کمک آنان مشکل به وجود آمده در هر زمینه را حل کنيد.

همچنین اگر در زمینه ی جک پارکینگ یال سوالاتی داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه یا همینطور از طریق تماس با ما با تیم پشتیبانی Jakeparking در میان بگذارید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

برچسب های این مطلب:

اشتراک گذاری این نوشته در:

فیس بوک
تلگرام
واتس اپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *